Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
  Tienenie EM polí  Ochrana pred elektrosmogom  nbit - every bit is important 

Partnerské stránky


MERANIE EMF, ELEKTROSMOGU
Meranie elektromagnetického žiarenia, poľa, elektrosmogu

Neionizujúce elektromagnetické žiarenie meriame hlavne na stavebných pozemkoch pri vedení vysokéko napätia, v bytoch, domoch a ďalších nehnuteľnostiach pri anténnych stožiaroch, základňových staniciach mobilných operátorov, WiFi anténach, atď...

Vykonávame aj merania prostredia, v ktorom sú umiestnené zariadenia citlivé na elektromagnetické pole.

Meranie expozície elektromagnetickému žiareniu vykonávame v exponovanom frekvenčnom spektre od 15 Hz do 9 GHz, používame aj  profesionálne spektrálne analyzátory výrobcu Aaronia. K meraniu je vystavený protokol, no namerané hodnoty sú pre Vašu informáciu, úrady na ich základe nemusia konať. Oficiálne merania zabezpečuje Úrad verejného zdravotníctva, vyhotovuje potvrdenia či sú alebo nie sú prekročené zákonom stanovené limity podľa zbierky zákonov č. 534/2007.

Náš názor je, že zákonom stanovené medzné hodnoty sú rádovo vyššie ako tie, ktoré odporúčajú nezávislé odborné inštitúcie, ktoré dostatočne berú do úvahy aj netepelné účinky elektromagnetického žiarenia, poľa na nervový systém a biologické procesy v tele. Hlavne pokial ide o nemocnice, škôlky, školy a spálne.

Pre porovnanie, Taliansko má o 40 až 100 násobne nižšie limity (závisí od meranej veličiny a frekvencie).

Náš prístup je exaktný, neriešime žiadne ezoterické, spirituálne veci, nemerateľné vibrácie a konšpirácie.

V prípade záujmu o meranie nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poskytneme viac informacií.

Meranie elektromagnetického poľa

Meranie elektromagnetického žiarenia

elektrosmog, elektrosmog a zdravie, legislatíva, prenájom meračov elektrosmogu

M2UwO