Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
       

Partnerské stránky

prenájom projekčnej techniky


» Meranie elektrosmogu
Meranie elektromagnetického žiarenia, elektrosmogu

Neionizujúce elektromagnetické žiarenie meriame hlavne na stavebnych pozemkoch pri vedení vysokéko napätia, v bytoch, domoch a ďalších nehnuteľnostiach pri anténnych stožiaroch (resp. základňových staniciach mobilných sietí).

Meranie elektromagnetického žiarenia vykonanávame cerifikovanými, kalibrovanými meracími prístrojmi. Namerané hodnoty sú pre Vašu informáciu, úrady a inštitúcie na ich základe nemusia konať. Oficiálne merania zabezpečuje Úrad verejného zdravotníctva, vyhotovuje potvrdenia či sú alebo nie sú prekročené zákonom stanovené limity podľa zbierky zákonov č. 534/2007.

Náš názor je, že vládami schválené medzné hodnoty sú rádovo vyššie ako tie, ktoré odporúčajú nezávislé odborné inštitúcie, ktoré dostatočne berú do úvahy aj netepelné účinky elektrosmogu na nervový systém a biologické procesy v tele. Hlavne pokial ide o nemocnice, škôlky, školy a spálne.

V prípade záujmu o meranie nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poskytneme viac informacií.


elektrosmog, elektrosmog a zdraviezdrava spalna, legislatíva

 

YWJjZj