Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
       

Partnerské stránky

esmog


MERANIE EMF, ELEKTROSMOGU
Meranie elektromagnetického žiarenia, elektrosmogu

Neionizujúce elektromagnetické žiarenie meriame hlavne na stavebných pozemkoch pri vedení vysokéko napätia, v bytoch, domoch a ďalších nehnuteľnostiach pri anténnych stožiaroch, základňových staniciach mobilných operátorov, atď..

Meranie elektromagnetického poľa vykonanávame profesionálnymi, cerifikovanými, kalibrovanými meracími prístrojmi výrobcu Aaronia. K meraniu je vystavený protokol, no namerané hodnoty sú pre Vašu informáciu, úrady na ich základe nemusia konať. Oficiálne merania zabezpečuje Úrad verejného zdravotníctva, vyhotovuje potvrdenia či sú alebo nie sú prekročené zákonom stanovené limity podľa zbierky zákonov č. 534/2007.

Náš názor je, že zákonom stanovené medzné hodnoty sú rádovo vyššie ako tie, ktoré odporúčajú nezávislé odborné inštitúcie, ktoré dostatočne berú do úvahy aj netepelné účinky elektromagnetického poľa na nervový systém a biologické procesy v tele. Hlavne pokial ide o nemocnice, škôlky, školy a spálne.

V prípade záujmu o meranie nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poskytneme viac informacií.


meranie_elektromagnetickeho_pola

elektrosmog, elektrosmog a zdravie, legislatíva, prenájom meračov elektrosmogu

MWJlOD