Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
       

Partnerské stránky

esmog

prenájom projekčnej techniky


MERANIE EMF, ELEKTROSMOGU
Meranie elektromagnetického žiarenia, elektrosmogu

Neionizujúce elektromagnetické žiarenie meriame hlavne na stavebnych pozemkoch pri vedení vysokéko napätia, v bytoch, domoch a ďalších nehnuteľnostiach pri anténnych stožiaroch (základňových staniciach mobilných sietí).

Meranie elektromagnetického žiarenia vykonanávame cerifikovanými, kalibrovanými meracími prístrojmi. Namerané hodnoty sú pre Vašu informáciu, úrady a inštitúcie na ich základe nemusia konať. Oficiálne merania zabezpečuje Úrad verejného zdravotníctva, vyhotovuje potvrdenia či sú alebo nie sú prekročené zákonom stanovené limity podľa zbierky zákonov č. 534/2007.

Keď ide niekto s bezdrôtovou technológiou na trh, je jeho minimálne morálna povinnosť dokázať, že táto technológia nie je škodlivá. Súčasný postoj k veci: "Uvidí sa o 10 rokov, aké dôsledky dokáže verejnosť." ktoré sa môžu stratiť v množstve iných faktorov, asi nepatrí do civilizovanej spoločnosti. 

Náš názor je, že vládami schválené medzné hodnoty sú rádovo vyššie ako tie, ktoré odporúčajú nezávislé odborné inštitúcie, ktoré dostatočne berú do úvahy aj netepelné účinky elektrosmogu na nervový systém a biologické procesy v tele. Hlavne pokial ide o nemocnice, škôlky, školy a spálne.

V prípade záujmu o meranie nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poskytneme viac informacií.


elektrosmog, elektrosmog a zdraviezdrava spalna, legislatíva

 

ZmRjN