Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.
       

Partnerské stránky

zdrava spalna


EMR OCHRANA
Ochrana pred elektromagnetickým žiarením (EMR, elektrosmog)

Elektromagnetické žiarenie zahŕňa elektromagnetické spektrum: gama žiarenie, röntgenové žiarenie, ultrafialové žiarenie, viditeľné žiarenie (svetlo), infračervené žiarenie, mikrovlnné a rádiové žiarenie.

Nás zaujíma hlavne spektrum nízkych frekvencií, rádiového a mikrovlnného žiarenia, ktoré narastá každým dňom od spustenia prvých elektrických zariadení. Od 19. storočia začali ľudia produkovať takzvaný elektrosmog. Elektrosmog voľným okom nevidíme, no je skoro všade vôkol nás, jeho zdrojmi sú hlavne vedenie vysokého napätia, mobilné siete, televízia, rozhlas, Wi-Fi, satelity, radary a mnoho ďalších.

Zatiaľ nikto zodpovedne nepodpísal ne/škodlivosť netepelných účinkov neionizujúceho elektromagnetického žiarenia na ľudský organizmus. Tento problém by mali vyjasniť "nezávislí" vedci. X štúdií tvrdí, že všetko je v poriadku a Y štúdií tvrdí opak. Nám z toho vyplýva, že predbežná opatrnosť, prevencia je na mieste.

Domnievame sa, že spektrum a intenzita elektrosmogu nie je pre ľudský organizmus prirodzená, keďže sme mu vzhľadom na evolúciu vystavení iba pár rokov a dôsledky pri daných intenzitách sa neprejavia ihneď po expozícii elektromagnetickému žiareniu.

Našim cieľom je predchádzať negatívnym účinkom elektrosmogu a redukovať ho na najnižšiu možnú mieru tam, kde umelé elektromagnetické žiarenie nie je potrebné. Ponúkame možnosť voľby - aspoň počas spánku kedy sa má telo regenerovať nebyť vystavený okolitému elektrosmogu.

Zaoberáme sa meraním elektrosmogu, predajom, realizáciou tieniacich systémov a poradenstvom. Poskytujeme komplexné riešenia tienení miestností a budov, či už za účelom ochrany pred elektrosmogom, odstránenia rušenia zariadení a zabraňovaniu úniku informácií.

V prípade záujmu alebo otázok nás neváhajte kontaktovať. 


 

elektrosmog

meranie elektrosmogu, elektrosmog a zdravie, zdravá spálňa, legislatíva

ZjUyNTJh